KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535388
nr 1353 5388
Oidentifierad konstnär. Signerad, bokverk. Olja på duk, 23x15 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:23:22
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr